Osobnosti

   Raymond Rife- Dr.Masaru Emoto- Nikola Tesla- Dr.Hulda Clark

 

Royal Raymond Rife se narodil v roce 1888 a zemřel v roce 1971. Po svých studiích na John Hopkins University Rife vyvíjel technologie, které se ještě dnes běžně používají v optice, elektronice, radiochemii, biochemii, balistice a letectví.

Za svoji práci obdržel 14 významných světových ocenění a získal čestný doktorát university v Heidelbergu. V průběhu 66 let projektoval a stavěl lékařské přístroje. Vzhledem tomu, že byl Rife vzdělaný v různých oborech, hledal své odpovědi i za hranicemi vědecké struktury té doby. Zvládl mnoho vědeckých disciplín a jeho znalosti vydaly za znalosti celého týmu vědců z různých oblastí vědy. Tak vznikala nová technologie, kterou nejprve Rife vynalezl a potom i sám zkonstruoval.

Mezi Rifeho vynálezy patří ultrafialový mikroskop, mikro-skalpel a mikro-manipulátor a řada dalších věcí. V roce 1920 dokončil stavbu prvního virového mikroskopu na světě. V roce 1933 zdokonalil tuto technologii a postavil neuvěřitelně komplexní univerzální mikroskop, který měl téměř 6000 součástí a byl schopný zvětšit na 60 000 násobek normální velikosti. S tímto unikátním mikroskopem se Rife stal prvním člověkem na světě, který viděl živé viry a po dlouhou dobu bylo jeho zařízení jediné, které něco podobného mohlo ukázat.

Při pozorování živých bakterií a virů pod svým unikátním mikroskopem zjistil, že jednotlivé druhy mikroorganismů reagují na elektrické frekvenční pole a že dokonce někdy dojde k jejich zničení po velmi krátké době. Tento poznatek odstartoval jeho celoživotní výzkum, na jehož konci ovšem nebyl jeho vysněný cíl – levný lék pro smrtelně nemocné lidi. V průběhu výzkumů však Rife demonstroval mnoho svých převratných teorií – např.kultivaci viru rakoviny (byl přesvědčen, že rakovinu způsobují viry a prostředí, ve kterém tyto viry přežívají...). Tento vir nazval BX a zjistil, že tyto viry pod jeho mikroskopem vyzařovaly po zalomení monochronatického paprsku sytě červenou barvu. Později Rife objevil, že každý druh mikroorganismu na jeho mikroskopu vyzařoval jedinečná barevná spektra a měl jasné zbarvení a zpozoroval, že když ozáří tyto patogenní mikroorganismy specifickými frekvencemi, po krátké chvíli tyto mikroorganismy doslova explodují. Od tohoto objevu se Rife věnoval tomuto fenoménu až do své smrti.

Rife ve svých výzkumech došel k závěrům, že je nutné zastavit vývoj patogenních mikroorganismů tím, že se přeruší jejich vývojové stadium nebo tím, že je donutí, aby se měnily v nepatogenní formy.

Elektrické zvukové frekvenčně kladně vyvážené pulsy dokážou tyto mikroorganismy zničit nebo narušit jejich „maskovací“ obal na membránách, který má náš imunitní systém. Po narušení obalu imunitní systém začne tyto mikroorganismy ničit a dochází tak k samovolnému uzdravení.

Pan Royal Raymond Rife objevil zcela nový způsob léčby nemocí, který by ve vyspělé civilizaci předznamenal naprostou revoluci v léčbě nemocí.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

                                       

 

Dr.Masaru Emoto je významný japonský vědec, který se zabývá výzkumem vody. Pomocí originální fotografické metody se mu podařilo zachytit na fotografiích strukturu krystalů vody.

Vědeckým výzkumem prokázal, že je voda významným nosičem informací a také to, jaký význam má pro naše zdraví.

Jako terapeut používal při svých sezeních shluky mikroskopických vodních částic a analýzu pomocí magnetické rezonance (Magnetic Resonance Analyzer, MRA). Při MRA se do vody vkládají určité informace ve formě HADO (což v češtině znamená „vibrace“). Úspěšné výsledky jeho terapie jej přesvědčily, že voda dokáže informace podržet i přenášet. Pokud si uvědomíme, že se lidské tělo skládá ze 70 procent z vody, potom je jasné, jaký vliv to může mít na náš organizmus.

V českém překladu u nás vyšly tyto knihy: Léčivá síla vody (2005), Voda a léčivá síla modlitby (2006), Skutečná síla vody (2008), Zázračná moc vody (2008) a Zázračná voda (2009).Dr.Emoto

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

                          

Srbský fyzik Nikola Tesla, jeden z největších mozků v dějinách lidstva, se narodil 10.července 1856 ve vesnici Smiljan v Lice - oblasti ležící v tehdejším Rakousku-Uhersku a dnešním Chorvatsku.

Nikola základní školu dokončil ve Smiljanu, Nižší reálné gymnázium v nedalekém Gospiči. Rodina se poté stěhuje právě do Gospiče a Nikola se stává studentem Vyššího reálného gymnázia v Karlovaci. Po maturitě onemocněl cholerou, několik týdnů se pohyboval na hranici mezi životem a smrtí, v rekonvalescenci strávil celý rok.

V roce 1875 se stěhuje do Rakouska a stává se studentem elektrotechniky na Polytechnické fakultě ve Štýrském Hradci. Byl nesmírně inteligentní, sečtělý, přátelský, měl veliký smysl pro humor a byl neskonale hodný. Už tehdy se v zasvěcených kruzích začalo šířit, že je géniem. Po smrti svého otce však zůstal bez finančních prostředků, z toho důvodu opouští studia v Rakousku a pokračuje v nich v pro život znatelně levnější Praze. Bohužel nepodařilo se mu sehnat dost peněz ani na to, aby dokončil studia v Praze. Mezi lety 1881 a 1882 žije v Budapešti, kde mu bylo nabídnuto místo v Centrálním telegrafickém úřadu. Zde začíná jeho kariéra velkého vynalézání, podařilo se mu sestrojit přístroj pro zesílení hlasu v telefonu.

V roce 1883 přichází nabídka z pobočky Edisonovy Elektrické společnosti v Paříži, Tesla zde konstruuje točivé magnetické pole, základ budoucích elektromotorů.

V roce 1884 se stěhuje do USA, do hlavních laboratoří Edisona, a velice brzo dochází k epochálním objevům a vynálezům ve fyzice a elektrotechnice. Střídavý proud, indukční motor, transformátor proudu vysoké frekvence atd. Za pouhý rok zkonstruoval 24 nových typů strojů, které měly vystřídat staré. Teslovy konstrukce byly jednodušší, dokonalejší, levnější, lehčí a měly mnohem větší výkonnost.

Brzy však mezi Teslou a Edisonem dochází k roztržce, která vyústila v Teslův odchod ze společnosti. Zásadně se totiž lišil jejich pohled na cestu, jakou by se měla ubírat moderní fyzika.

Tesla založil vlastní společnost s názvem „Tesla Arc a Light Co.“ Začíná vyrábět první motory střídavých vícefázových proudů.  Svůj první patent přihlásil Americkému patentovému úřadu 6.5.1885, dal mu název „Komutátor pro elektrické dynamo stroje“. Brzo přichází i nové patenty. Mezi lety 1887 a 1890 patentoval své nejznámější vynálezy z oblasti vícefázových střídavých proudů. Vyrábí celou řadu elektromotorů a generátorů na tento proud. Kromě dvoufázového patentoval i třífázový indukční motor, který má dodnes v průmyslu největší význam. Vždyť nejméně 90% všech motorů, používaných v průmyslu, připadá na tento druh.

Firma Westinghaus odkoupila sedm Teslových patentů. Na jejich základech a s Teslovou pomocí na Niagárských vodopádech vybudovala první elektrárnu na střídavý proud na světě. 15.11.1896 byla spuštěna a první elektrizované město se stalo kanadské Buffalo.

Tesla se tady nezastavil. Začíná vynalézat a patentovat i v oblasti radiotechniky a rentgenových paprsků. Jako první člověk ukázal na jejich škodlivost pro lidské zdraví. Objevil i fyziologické účinky střídavého proudu vysoké frekvence. Geniálním vynálezem byl Teslův transformátor bez železného jádra, který představoval v oboru vysokofrekvenčního elektromagnetického pole objev zásadního významu.

Roku 1894 postavil Tesla vysílající radiostanici a konal s ní četné pokusy. Kromě toho pracoval na problému využití oscilátoru pro vícenásobnou telegrafii a telefonii a zkoumal povahu elektřiny. Vyřešil i problém bezdrátové telegrafie ve všech základních principech a prokázal možnost telekomunikace na velké vzdálenosti (Teslovy vlny). Už tehdy bylo možné využít jeho poznatky průmyslově, ale Tesla měl jiné cíle: šlo mu především o přenos elektrické energie bez drátů! Po dvou letech zkonstruoval loď, která se dala řídit na dálku, pohon obstarávaly akumulátory. Nikdo o ni však neprojevil zájem.

O dalších letech Teslovy práce není mnoho známo, je ale zdokumentováno, že si nechal zbudovat velkolepou laboratoř v Coloradu, kde zkoumal vše od blesků, přes přenos elektřiny vzduchem až po „vesmírné paprsky“. I zde vytvořil mnoho patentů, i když méně významných.

S více než 700 patenty je Nikola Tesla spolu s Faradayem považován za nejplodnějšího vynálezce v dějinách. Na jeho počest dostala fyzikální jednotka magnetické indukce název po něm – Tesla (T). Dodnes je jediným Slovanem, po kterém se jmenuje fyzikální jednotka.

Tesla nebyl jen průkopník využití střídavého elektrického proudu. Je autorem mnoha vynálezů, které reprezentují několik desítek tisíc stran textu a za nimiž se skrývá neúnavná práce mnoha let jeho plodného života.

Dnešní mladá generace o mnoha z nich neví, neboť nachází ve svých učebnicích u Teslových vynálezů jiná jména, těch, kteří je upravili a přizpůsobili pro nové využití. Tak objev točivého magnetického pole byl přisouzen Ferrarisovi, fyziologické účinky vysokofrekvenčních proudů, které zkoumal Tesla už v roce 1891, byly nazvány po ďArsonvalovi, Teslovy vysokofrekvenční generátory jsou známy jako konstrukce Fesendena, Alexandersona a Goldschmidta. Totéž platí o jeho průkopnické práci v oboru bezdrátové telefonie a telegrafie, která byla přiznána Marconimu bez ohledu na to, že Marconi použil Teslovy objevy a vynálezy. Marconi za ně dokonce dostal Nobelovu cenu. Komise, která mu ji udělila, zpětně přiznala omyl, podle stanov Nobelovy ceny jí však nebylo možno ani Marconimu odebrat ani Teslovi přidělit Im memoriam.

Dalším důvodem, proč Tesla dnes není tak populární, jak by si zasloužil, je jistě fakt, že je jeho dílo laikům nesrozumitelné. „Každý ví, co je to televize. Málokdo už ale ví, jak televize funguje. Způsob, jakým funguje, to je z 90% Tesla,“ řekl o tomto problému slavný vědec Stephen Hawking.

Nikola Tesla zemřel 7.1.1943 v hotelovém pokoji hotelu Newyorker jako velice chudý, osamocený a zapomenutý muž.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

                             

Dr.Hulda Regehr Clark studovala biologii na Saskatchewanské Universitě v Kanadě. Po absolutoriu a dalších dvou letech studia na Mcgillově Univerzitě, začala studovat na Universitě v Minnesotě biofyziku a fyziologii buněk. Obdržela doktorát v roce 1958. V roce 1979 opustila vládou financovaný výzkum a začala soukromou praxi. O šest let později objevila elektronickou techniku pro měření frekvencí patogenních mikroorganismů. V průběhu svých výzkumů znovuobjevila ničení patogenních mikroorganismů vysokofrekvenčními impulsy a propracovala mnoho postupů a metod pro netradiční léčbu téměř všech nemocí. Hulda Regehr Clarková pořádala přednášky a semináře po celém světě a pomocí jejích postupů již tisíce lidí získalo zpět to, co je nejcennější – zdraví. Dr.Hulda Regehr Clarková přinesla do moderní doby mnoho nových informací pro léčbu pomocí frekvenčních generátorů. Její hlavní přínos spočívá ale v tom, že se nebála perzekucí a falešných osobních obvinění a praktické výsledky svých výzkumů zveřejnila v několika svých knihách, které vydala po sobě ve velmi krátké době. Tyto informace se tak dostaly k široké věřejnosti a tak následovaly pokusy a výzkumy dalších vědců a lékařů, kteří výsledky Dr. Clarkové potvrdily a stále potvrzují. Za toto prolomení nevědomosti u široké veřejnosti patří paní Clarkové velký dík.

Před několika lety zveřejnila svoje výsledky výzkumů v ničení patogenních organismů v lidském těle pomocí svého vynálezu kterým je přístroj zapper

Je to v podstatě frekvenční generátor obdélníkových impulsů, který ničí široké spektrum potvor, které v sobě člověk nemá mít. Po dlouhé době má Česká republika opět jedno prvenství a to díky firmě Z - technology s.r.o. a jejímu přístoji Super Ravo Zapper, který je v současnosti nejpropracovanější zapper pro širokou veřejnost. Paní Clarková sepsala své zkušenosti do několik knih, jež některé z nich jsou dnes i v českém jazyce: 

"Revoluce v léčení nemocí, "_"Léčba a prevence všech druhů rakoviny."