Přednáška Klíče ke zdraví podle E.Cayceho

Miluj svůj život. Přednáška v pondělí, 4.7. 2016 v 17,00. Učebna C.

www.festivalmilujsvujzivot.cz/index.php/festival

"Klíče ke zdraví podle Edgara Cayceho“

 

   „Jak přivolat živoucí sílu, která léčí a uzdravuje. Jak obnovovat buňky v těle. Jak žít správně.“ 

O důležitosti ROVNOVÁHY sil, jak si udržet mentální, fyzickou a duševní rovnováhu. A jak je důležité být v souladu se Zdrojem.

To jsou všechno otázky, které chtěly být zodpovězeny. To jsou témata, která Edgara Cayceho zajímaly. Duch je ŽIVOT. MYSL je STAVITEL. Tělo je VÝSLEDKEM.

Edgar Cayce byl vynikající americký jasnovidec a senzibil. Byl tichý, nenápadný, ale jakmile promluvil, všichni zpozorněli. ŘÍKAL totiž PRAVDU.

Změna - je spouštěč v procesu uzdravování. Naděje – je cesta k uzdravení. Víra – je pochodeň, která svítí na cestu a dává Sílu jít dál. Sílu -Nevzdávat se.

 

Zdá se, že E.Cayce věděl, jak se na tento ŽIVOUCÍ ZDROJ síly napojit. Věděl, jak uvnitř těla zažehnout plamennou jiskru, která v těle nastartuje proces obnovy, proces uzdravení. Musela to ale být energie či síla ŽIVÁ, tvůrčí či božská.

 

Potvrzuje to přes 14.000 zdokumentovaných záznamů, které E.Cayce poskytl.

 

Skutečné uzdravování vyžaduje vnitřní odezvu a námahu.“

Čtěte oblasti, které zkoumal:

Zdraví. Filozofie. Psychologie. Sny. Výklady snů. Reinkarnace. Psychologické jevy. Meditace. Mimosmyslové vnímání. Duchovní růst. Léčení. Modlitba.

Nezdá se Vám také, že toho E.Cayce věděl mnohem více, než prozradil ?

 

Přijďte na přednášku. Prozradím Vám jeho klíče ke zdraví.

S láskou, Louvarová Monika.

 

E.Cayce zdůrazňoval potřebu vlastního přičinění při procesu uzdravení. Systém pravidel musel být dodržen. Také dbal na víru, na touhu uzdravit se. A nakonec viděl souvislost se životem dané osoby. Proto nebylo jedno, jaký vedl člověk život. Rozděloval nemoci podle prožitků duše. Hodně záleželo na tom, kolik zlosti, nenávisti nebo utrpení či odporu v těle člověk držel či potlačoval.

kontakt: 724 541 281, monika@louvar.cz .

     

více viz: 

https://www.paprseksvetla.com/

www.paprseksvetla.com/knihy-a-filmy/

www.svetlovetme.cz/videa/                   

vloženo 10.04.2016